ZEN BODY

Prístroje

BYAS Face Lifter

Iontoforéza

používa princíp, aby ionizované účinné látky BYAS špeciálnych sér, ako napr.: zložka kys. hyaulurónová aminokyseliny sa dostali aj do hĺbky pokožky. Oproti väčšine tradičných prístrojov pracujúcich s programom iontoforézy, používajúcich pulzačný elektrický prúd, High Level Ion Flow Technology (HLIFT) sa postará o to, aby pri Iontoforéznych programoch BYAS Face Liftera bol dostupný stály jednosmerný prúd. Touto cestou zabezpečuje, aby sa účinne dostali ionizované účinné látky špeciálnych sérumov BYAS, ako napríklad mimoriadne účinný komplex hyalurónu a aminokyseliny do hlbokých vrstiev pokožky. Štúdia jednej nemeckej fakultnej nemocnice potvrdila, že následne iba po jednotýždňovom ošetrení Face Lifterom hlbšie vrstvy pokožky obsahovali až o 900 % viacej hyalurónu. Low Sensitivity Ion Circuit Technology (LSICT) umožňuje pri Iontoforézových programov vysoko výkonné hodnoty bez toho aby sa zabránilo podráždeniu najcitlivejšej pokožky. Vysoko kvalitné elektródy sú vyrobené z nerezovej ocele, ktoré sa používajú v lekárskej technike vedú potrebné elektrické obvody iontoforézov  v celom tele a naspäť k tvári. Týmto zabránime, aby sa elektrické obvody vytvorili priamo na koži, ktoré môžu vyvolať bolestivé reakcie.

EMS program

má za úlohu viac elektricky stimulovať svalstvo. Low Frequency Electric Muscle Stimulation Technology (LF-EMS) BYAS Face Liftera mimoriadne účinným spôsobom posilňuje a formuje svaly tváre. LF-EMS je šetrné k pokožke, je vhodné na ošetrenie aj najcitlivejších typov pokožky. Aktivácia impulzu nízkej frekvencie je naladený špeciálne na malé a citlivé štruktúry svalstva ľudskej tváre.

Mikrovibrácia

kombinuje iontoforézu a EMS programy s mikro vibráciou. Mikrovibrácia sa postará o hĺbkovú masáž kože. Okrem toho sa celkom zlepšuje štruktúra tkanív.

Rádiofrekvencia

je tretia základná technológia BYAS Face Liftera. Rádiofrekvenčné vlny s termickým účinkom v spojivovom tkanive dermisu majú za následok zníženie kolagénových vlákien. Tým pádom pokožka nachádzajúca sa nad svalmi sa stane pevnejšou. Okrem toho BYAS Face Lifter s pomocou High Radio Frequency Triglyceride Absorption Systemu (HRFTAS) sa postará, aby sa dostalo aj do hlbších vrstiev pokožky a aby tukové bunky na bunkovej stene sa stali priepustnými. Zložky tukových buniek, takzvané triglyceridy zmiznú a tukové bunky sa znížia. BYAS HRFTAS umožňuje pre každého pretvorenie prírodné rysy tváre bez drahých a nebezpečných operácií.

Funkcie prístroja

1.Fáza – čistiaci program (Clean) čistenie pleti a detoxikácia

V záujme toho, aby boli hlbšie vrstvy pokožky čo najviac schopné absorbovať BYAS špeciálne účinné látky, ktoré tu preukážu svoje spevňujúce a regeneračné účinky, pred začatím ošetrenia je potrebné intenzívne hlboko vyčistiť a detoxikovať pleť pomocou účinného BYAS Purifying Detox Serum-u BIONIC DETOX SÉRUMU. Iba následne po tomto kroku vedia účinné látky, ako napr. účinné zložky hyalurón aminokyselín BYAS-u vyvinúť svoj regeneračný a spevňujúci účinok. Počas ošetrovania s BYAS SENSATION Systémom sa dostávajú nečistoty nachádzajúce sa hlboko v póroch na povrch pokožky. Na prijatie mimoriadne efektívnych, špeciálnych účinných látok je intenzívne očistená pokožka dokonale pripravená. Počas toho Face Lifter pomocou iontoforézy dostane do pokožky negatívne nabité účinné látky BIONIC DETOX SÉRUMU. Tým pádom pleť znovu získa svoju vlhkosť stratenú počas procesu hĺbkového čistenia.

2.Fáza – Výživný program (Nutri) hĺbkové vyživovanie pokožky a obnova

Následne ako sme pokožku optimálne pripravili na prijatie účinných látok, pozitívne ionizované špeciálne anti-agingové látky BIONIC HYALURON SERUM-u sa vďaka Face Lifteru s pomocou iontoforézy a pozitívne nabitým galvanickým prúdom dostanú do hlbších vrstiev pokožky. BIONIC HYALURON SERUM existuje v troch variantoch. Sérum, ktorý ste dostali k ošetreniu je šitým na mieru podľa Vášmu BIOS AGE® faktoru pre individuálne potreby Vašej pokožky. Základ všetkých sérumov obsahuje taký exkluzívny komplex účinných látok, ktorý pozostáva z mimoriadne účinnej biomolekulárnej kyseliny hyalurónovej so špecializovanou štruktúrou molekúl. Okrem toho obsahuje jednu taký výnimočne účinný látkový komplex, ktorý je tiež v súlade s daným BIOS AGE® faktorom. Aplikáciou účinnej látky hyalurónového komplexu do pokožky  má nasledujúce účinky: pokožka sa stane pružnejšou a získa viac vlhkosti. Kyselina hyalurónová, je schopná viazať viacnásobok vlhkosti ako je jej vlastná hmotnosť.

3.Fáza – Lift program 
prírodný lifting

Uplynutím rokov svaly strácajú zo svojej pružnosti. Dôsledkom toho je: Na oblasti tváre a brady pokožka začne ovísať. BYAS Face Lifter s pomocou elektronickej stimulácie svalov posilní ochabnuté tkanivo a ovisnuté svaly. Počas Low Frequency Electric Muscle Stimulation (LF-EMS) nízkofrekvenčné, elektronické impulzy so silou miliampéra, ktoré sú pre človeka neškodné, sa dostanú priamo k svalom, na čo oni reagujú stiahnutím. Potom, čo sa impulz „skončil“, svaly sa znovu ochabnú. Táto cielená stimulácia posilní svaly tváre a zároveň pomáha k ich vybudovaniu. Tým pádom pokožka nachádzajúca sa nad svalmi stane pevnejšou. S pomocou BYAS LF-EMS posilníte poklesnutú kožu prirodzeným spôsobom bez vonkajšieho zásahu.

Po niekoľkých týždňoch bude pokožka svieža, jemná, pevnejšia a pružnejšia.
Vaša pokožka získa späť mladistvejší vzhľad.

Prečo

Naše benefity

Výhodou aplikovania procedúr v našom salóne je, 
že mám osvedčenie na vykonávanie …..
a prístroje sú certifikované ….

Príď k nám

Dopraj si relaxačný deň
v našom salóne